Како се мржњом воли фудбалски тим БиХ?
Пише: Српскопитање
Да ли се игдје слави са оваквом поруком, због „душмана“, а не због себе? Подршка „Змајевима“ је понегдје отишла у кривом смјеру, јер открива да неки Бошњаци не могу да воле, да су опсједнути мржњом, без свијести да само љубав и заједништво могу сачувати Босну и Херцеговину.
Запитајмо се: А којим се „душманима“ обраћате? Србима? Хрватима? Зашто вам је мржња испред љубави? Зар је ико и ишта прече од наше радости и поноса?

Та негативна перцепција није никаква снага, то показује колико смо слаби и оптерећени, јер док се требамо радовати – ми мрзимо.
Многи су славили с овом поруком.
Љубазно молимо да то не радите.
Извор: фејсбук страница дефтер хефте
ФОТО: фејсбук
