|

Делегација МУП-а Српске у Главној управи МУП-a Руске Федерације за Град Москву

Подјелите чланак

Извор: РТРС

Делегација Министарства унутрашњих послова Републике Српске предвођена министром унутрашњих послова, Жељком Будимиром, и директором полиције, Синишом Кострешевићем, борави у службеној посјети Главној управи Министарства унутрашњих послова Руске Федерације за Град Москву.

Током данашње посјете, делегација МУП-а Српске састала се са начелником Главне управе МУП-а Руске Федерације за Град Москву Олегом Барановим и његовим сарадницима.

Том приликом министар Будимир и начелник Баранов потписали су Меморандум о сарадњи између МУП-а Српске и Главне управе МУП-а Руске Федерације за Град Москву.

Први Меморандум потписан је 2015. године, а новим Меморандумом су додатно конкретизовани облици сарадње у области стручног усавршавања, размјене искустава и реализације заједничких обука.

Међусобне посјете и сарадња ова два министарства дугогодишња су пракса, а односи између двије институције су на високом нивоу.

ФОТО: РТРС

Сличне објаве

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *