Скинули и запалили заставу Републике Српске уз повике „Алаху екбер“
Извор: РТРС
На друштвеним мрежама појавио се видеоснимак на којем се види како група хулигана скида са јарбола и потом пали заставу Републике Српске, уз повике „Алаху екбер“ и псовке.
Према наводима медија, застава се налазила на јарболу постављеном уз ентитетску линију између Републике Српске и ФБиХ, у близини Дариве.
На снимку се види како младићи уклањају заставу, а потом је пале, што је изазвало бројне реакције и коментаре на друштвеним мрежама.
ФОТО: РТРС
