Скинули и запалили заставу Републике Српске уз повике „Алаху екбер“

Подјелите чланак

Извор: РТРС

На друштвеним мрежама појавио се видеоснимак на којем се види како група хулигана скида са јарбола и потом пали заставу Републике Српске, уз повике „Алаху екбер“ и псовке.

Према наводима медија, застава се налазила на јарболу постављеном уз ентитетску линију између Републике Српске и ФБиХ, у близини Дариве.

На снимку се види како младићи уклањају заставу, а потом је пале, што је изазвало бројне реакције и коментаре на друштвеним мрежама.

ФОТО: РТРС

Сличне објаве

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *