На скупу „Србија једна породица“ који се одржава у Београду учесници су развили највећу српску заставу до сада, која је, како је раније најављено, дуга више од 500 метара и широка 10 метара.
Заставу од Улице кнеза Милоша према Дому Народне скупштине носио је велики број учесника скупа. На скуп је стигао велики број грађана из цијеле Србије, а неки од њих су дошли пјешке, јавио је Тањуг.
На окупљање у Београду стигло је и неколико хиљада Срба са Косова и Метохије.
ФОТО: Танјуг/Амир ХАМЗАГИЋ
