Наравно да навијам за БиХ и Хрватску на Мондијалу

Подјелите чланак

Извор: reprezentacija.ba

Један од најбољих тенисера свих времена Новак Ђоковић говорио је уочи старта Вимблдона о Свјетском првенству.

На почетку је истакао да прати утакмице колико му то обавезе дозвољавају.

“Наравно да је љепше када утакмице гледате испред телевизора него када у исто вријеме играте свој меч, па дио публике није потпуно усредоточен на тенис. Али то је у реду, тако је како је”, рекао је Ђоковић.

Новак је јасно нагласио да на Мондијалу навија за БиХ и Хрватску.

“Наравно да навијам за Босну и Херцеговину и Хрватску. Увијек подржавам репрезентације са Балкана и из наше регије.”

Ђоковић сматра да би Португал могао освојити првенство које се игра у САД-у, Канади и Мексику.

‘Француска игра фантастично и једна је од најимпресивнијих репрезентација на турниру. Али, мислим да ће Португал освојити Свјетско првенство.”

ФОТО: фејсбук

Сличне објаве

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *