Наравно да навијам за БиХ и Хрватску на Мондијалу
Извор: reprezentacija.ba
Један од најбољих тенисера свих времена Новак Ђоковић говорио је уочи старта Вимблдона о Свјетском првенству.
На почетку је истакао да прати утакмице колико му то обавезе дозвољавају.
“Наравно да је љепше када утакмице гледате испред телевизора него када у исто вријеме играте свој меч, па дио публике није потпуно усредоточен на тенис. Али то је у реду, тако је како је”, рекао је Ђоковић.
Новак је јасно нагласио да на Мондијалу навија за БиХ и Хрватску.
“Наравно да навијам за Босну и Херцеговину и Хрватску. Увијек подржавам репрезентације са Балкана и из наше регије.”
Ђоковић сматра да би Португал могао освојити првенство које се игра у САД-у, Канади и Мексику.
‘Француска игра фантастично и једна је од најимпресивнијих репрезентација на турниру. Али, мислим да ће Португал освојити Свјетско првенство.”
ФОТО: фејсбук
