Подјелите чланак

„Скрнављење симбола Републике Српске уз повике „Алаху екбер“ – то је БиХ која се нуди Србима. Ово је опасна провокација и акт болесне мржње према српском народу. Најоштрије осуђујем овај одвратни чин који је посљедица свакодневне сатанизације Републике Српске у политичком Сарајеву. Оваквим лудацима је охрабрење и то када сарајевски политичари пријете и позивају на уклањање силом политичара из Републике Српске“.

Жељка ЦВИЈАНОВИЋ, српски члан Предсједништва БиХ

Сличне објаве

  • Подјелите чланак

    Подјелите чланак Број прегледа: 8 „Само одбраном на Свјетском првенству не можеш доћи до резултата. Можеш једном, можда у једној утакмици, али не стално. Јер када играш против противника који напада и жели забити гол, кад-тад ће ти га забити.“ Вахид ХАЛИЛХОЏИЋ, бивши фудбалер и тренер

  • Подјелите чланак

    Подјелите чланак Број прегледа: 65 „Погнуо сам главу пред жртвама у Сребреници, показао пијетет, поштовање и према мајкама и жртвама, али није било довољно, јер је било потребно некоме да направи политичку представу. Током рата у Босни и Херцеговини боравио сам на Палама, радио као новинар, а потом, због знања језика, и као преводилац за…

  • Подјелите чланак

    Подјелите чланак Број прегледа: 175 „Већи сам пријатељ с колегом Бакиром Изетбеговићем и породицом Изетбеговић него са породицом Додик.“ Драган ЧОВИЋ, предсједник ХДЗ БиХ

  • Подјелите чланак

    Подјелите чланак Број прегледа: 175 „Српска дјеца са Косова и Метохије желе да прошетају ноћу у Републици Српској јер не могу код куће, док српски народ у Хрватској на јавним мјестима шапуће. Страх, то је наша данашња истина“. Милорад АРЛОВ, предсједник Одбора за помоћ Косову и Метохији

  • Подјелите чланак

    Подјелите чланак Број прегледа: 122 „Вашингтон је предиван, нема смећа, нема бескућника који спавају на картонима по тротоарима, стопа криминалитета драстично опала. А, тек, колико је сад тамо пристојних људи. Тачно се види да је у граду нови шериф.“ Жељка ЦВИЈАНОВИЋ, српски члан Предсједништва БиХ

  • Подјелите чланак

    Подјелите чланак Број прегледа: 120 „Српска демократска странка је још од рата, и касније, најбоље осјетила посљедице међународног интервенционизма и због тога имамо јасан став. Да смо у протеклих двадесет година градили демократски дијалог између Републике Српске и Федерације БиХ, доносили законе кроз договор и парламентарну процедуру, данас би и Међународна заједница рекла: ‘Они могу…

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *