„Скрнављење симбола Републике Српске уз повике „Алаху екбер“ – то је БиХ која се нуди Србима. Ово је опасна провокација и акт болесне мржње према српском народу. Најоштрије осуђујем овај одвратни чин који је посљедица свакодневне сатанизације Републике Српске у политичком Сарајеву. Оваквим лудацима је охрабрење и то када сарајевски политичари пријете и позивају на уклањање силом политичара из Републике Српске“.
Жељка ЦВИЈАНОВИЋ, српски члан Предсједништва БиХ
