Србија и Словенија

Подјелите чланак

Пише: Томо МИЉАНИЋ

Само Србију и Словенију још нијесу угурали у погрешан воз. Словенци су се некако искобељали и сада Европа има шта од њих да научи, а Србија остаје да ратује и пружа отпор.

Срби, грешан, слободарски народ, неће да уђу у погрешан воз. Кучке са Запада, схватиле су да је дух слободе у Србији неуништив, па су тај дух слободе подијелиле на два дијела: ћације који бране Србију од Запада и блокадере који бране Србију од ћација. Ћације се наслањају на старе вриједности, а блокадери би нешто ново, савремено, а опет српско. Просто блокадери нису себе самодефинисали, осим у тачки да су против предсједника Александра Вучића.

Ћацијама првоборцима је од самог старта било јасно да бране Србију од спољног непријатеља, док су блокадери утриповали да Србију бране од унутрашњег непријатеља. Блокадерски покрет је поражен простом чињеницом да су ћацији показали да нису непријатељи Србије. Показали и ево доказали, фино документовано, црно на бијело: звучни топ је неуспјела, испланирана акција која је требала да ослободи Србију од ћација, то јест да Србију уведе у грађански рат.

А за то се одговара.

Зато, блокадери који сте случајни учесници, одмах отиђите у МУП са пресавијеним табаком. Реците ко вас је наговарао, ко вам је давао инструкције, ко вас је плаћао и шта су били ваши задаци, јер многи блокадери су то већ урадили и све се зна.

Грехота је да ситна блокадерска боранија испашта. Србија хоће да се обрачуна са главним злицама, а у томе ће најбоље помоћи ситна блокадерска боранија – безазлени, залутали и преварени људи који су имали добре намјере.

Њихове добре намјере водиле су у пакао и сада је то свима јасно.

Искрено покајање помоћи ће и њима и Србији.

ФОТО: фејсбук

Сличне објаве

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *